Poletje v našem vrtcu

Poletje v našem vrtcu je polno zabave in aktivnosti na prostem. Otroci uživajo v vodnih igrah, kot so polivanje z vodo, igre brez meja z vodnimi bombicami in hitrostne igre z vodo. Vroče dni popestrimo tudi s kopanjem v bazenčku, kjer se otroci lahko osvežijo in zabavajo.

Poleg tega se velikokrat odpravimo na dolge sprehode po gozdu, kjer iščemo senčko, spoznavamo naravo in se igramo. Otroci so navdušeni nad iskanjem žuželk, nabiranjem gozdnih plodov ter opazovanjem ptic in živali.

Tudi naša ploščad igrišča je do prve nevihte postala pravo umetniško platno! Otroci so se preizkusili v risanju s kredami in ustvarjali so pisane in živahne slike. S tem so izrazili svojo ustvarjalnost ter razvijali fine motorične spretnosti.

Poletje v našem vrtcu je polno veselja, igre in učenja in komaj čakamo na nove vsakodnevne skupne dogodivščine.

Nekaj slikic si lahko ogledate tu, še več pa jih je razstavljenih v vrtcu na steni….

(Visited 5 times, 1 visits today)