Jedilnik

25.4.2024

26.4.2024

ZAJTRK

Ovseni kruh, ribji namaz, čaj Mlečni riž, sadje Pisan kruh, marmelada, čaj Ajdov kruh, kuhan pršut, rezina paradižnika, čaj

Polnozrnati rogljiček, kakav

KOSILO

Zdrobova juha z jajcem, pečene piščančje krače, kus-kus,  zelena solata s čičeriko Ješprenova enolončnica, carski praženec Goveja juha, svinjska pečenka, pražen krompir, paradižnik s kumarami v solati Mesno zelenjavna rižota, motovilec s fižolom v solati

Korenčkova juha, pohan ribji file, krompirjeva solat

POP. MALICA Sadje Grisini Sadje Sadje

Sadje

V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik. Otrokom je vedno na razpolago pitna voda, manj sladkani čaj ali sadni sirup mešan z vodo.

* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014.

15.4.2024

16.4.2024

17.4.2024

18.4.2024