Jedilnik

19.6.2024

20.6.2024

21.6.2024

ZAJTRK Beli kruh, sir, čaj Mlečni zdrob s čokoladnim posipom Ovseni kruh, suha salama, rezina paradižnika, čaj Polbeli kruh, pašteta, čaj Domače mleko, krof z marmelado
DOP. MALICA Sadje Sadno zelenjavni krožnik Sadje Sadje Zelenjavni krožnik
KOSILO Ješprenova enolončnica, sadna kupa Njoki z bolones omako, zelena solata Zelenjavna enolončnica, sadje Prežganka, puranji zrezek v naravni omaki, pražen krompir Testenine z paradižnikovo omako,sladoled
POP. MALICA Sadje Kruh, sok Sadje Sladoled Sadje

V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik. Otrokom je vedno na razpolago pitna voda, manj sladkani čaj ali sadni sirup mešan z vodo.

* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014.

10.6.2024

11.6.2024

12.6.2024

13.6.2024