Jedilnik

ALERGENI – POVEZAVA DO RAZPREDELNICE

Odjava prehrane – elektronski naslov: prehrana@os-kosana.si

JEDILNIK – VRTEC

6.7.2020

7.7.2020

8.7.2020

9.7.2020

10.7.2020

ZAJTRK Črni kruh, pašteta, čaj Koruzni kruh, sir, čaj Ovseni kruh, evrokrem, čaj Beli kruh, suha salama, čaj Mlečni zdrob, suho sadje
DOP. MALICA Sadje Sadje Sadje Sadje Sadje
KOSILO Piščančja juha, pečen piščanec, mavta, kompot Fižolova enolončnica, pecivo Goveja juha, polnjene paprike, pire krompir, rdeča pesa v solati Korenčkova juha, goveji zrezek, porov narastek in paradižnik s kumarami v solati Testenine s paradižnikovo omako, sadje s sladoledom
POP. MALICA Sadje Sadje Kruh, sok  Sadje Keksi
Dop. malico dobi prva starostna skupina. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik.* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014. Seznam alergenov v posameznih jedeh je objavljen na oglasnih deskah vrtca.

29.6.2020

30.6.2020

1.7.2020

2.7.2020