Mesec julij pri najmlajših

Otroci prvega starostnega obdobja smo v mesecu juliju počeli marsikaj zanimivega. Tople, sončne dni smo izkoristili za igre z vodo. Z vodo smo  se špricali, jo pretakali in v njej čofotali. Slikali smo tudi z ledenimi barvami in opazovali, kakšne zanimive sledi puščajo ledene barve. Zanimivo se nam je zdelo tudi slikanje z vodo.

Ker pa zelo radi ustvarjamo, smo okrasili morske kamenčke in barčice. Z njimi smo okrasili razstavo, ki smo jo pripravili za naše starše. Izdelali smo sladoledne lučke in pobarvali in okrasili poletna oblačila.  Preizkusili smo se tudi z igranjem na male instrumente.

Ker pa smo se vsi po tiho veseli počitnic na morju, smo v vrtec privlekli kup poletnih športnih rekvizitov. Pogumno smo preizkusili vse od plavalnih očal pa do plavutk.

Ta poletni čas smo namenili tudi igri na prostem. Z naravnimi materiali v senci smo se domislili marsikatere zanimive pogruntavščine.

(Visited 20 times, 1 visits today)