Gibalni zaključek šolskega leta pri Mravljicah in Gosenicah

Šolsko leto se bliža koncu in prav zato se spodobi, da se tak dogodek malce proslavi. Ker se Gosenice in Mravljice čez leto nismo uspele veliko družiti, saj smo imele dela čez glavo, smo se odločile, da si za konec pripravimo skupno zabavo. Zaključek smo pričeli z zajtrkom na svežem zraku. V prijetnem hladu smo si privoščili skupni zajtrk in se ozirali po igrišču kaj nas še zanimivega čaka. Po zajtrku smo jo takoj mahnili v akcijo. Preizkusili smo se na zabavnemu poligonu. Čisto vsi smo uspešno premagali vse ovire. Športno smo navijali drug za drugega. Nasmejali smo se na plesni žurki ob zabavni glasbi.  Za konec smo se pozabavali še v bitki z vodnimi balončki. Ker smo se nadvse zabavali, smo si obljubili, da si drugo leto vzamemo čas za skupne dogodke tudi čez celo šolsko leto.

V fotogaleriji vas čaka še nekaj fotografij naše zabave.

 

(Visited 33 times, 1 visits today)