Gumbki v decembru in januarju

V mesecu decembru smo se GUMBKI prepustili veselem decembrskemu vzdušju. Veliko smo ustvarjali in sicer smo okraševali smrečice, balončke iz papirja, lepili jelenčka Rudolfa, brali smo praznične pravljice peli in plesali. Naredili smo tudi voščilnice za starostnike iz Košane, s katerimi smo jim polepšali praznične dni. Konec meseca pa smo se razveselili še prihoda dedka Mraza in njegovih daril.

Januarja pa smo se prepustili zimi, katero smo poskušali tudi narisati. Prav tako smo sestavljali in lepili snežake iz papirja, ustvarjali snežinke in si z njimi okrasili igralnico. Poslušali smo tudi pravljico o Babici Zimi in pesmico Babica Zima. Naredili smo tudi čisto pravo raziskovalno nalogo. Primerjali smo naraven in umeten sneg s pomočjo sode bikarbone in pene za britje. Sneg smo primerjali in povedali svoje ugotovitve. Naredili smo plakat in vse to napisali in prilepili še naše fotografije, da se vidi, kako lepo smo se imeli.

(Visited 19 times, 1 visits today)