Januarske dogodivščine pri kamenčkih

Pri Kamenčkih smo se odločili, da si letos ne bomo postavili novih novoletnih zaobljub. Mi se imamo fajn z našimi že ustaljenimi obljubami, ki nam prinesejo zanimive dogodivščine. Januarske dni smo tako izkoristi za planinske pohode v okviru projekta Mali sonček in opazovanje narave v zimskem času. V sklopu projekta smo se cel mesec igrali tudi z žogami na veliko zanimivih načinov. Čakajo nas samo že zaključne igre z žogami in že bomo lahko nalepili novo nalepko v knjižice.

Na mrzel zimski dan smo si skuhali šipkov čaj iz našega posušenega šipka  in si pripravili čajanko. Raziskovali smo, kaj vse počnejo živali pozimi. Naše raziskovanje še zdaleč ni končano, saj odkrivamo in spoznavamo veliko različnih živali in njihovih zimski navad. Ker je toliko zanimivega, bomo raziskovanje nadaljevali še v naslednjem mesecu. Izkoristili smo tudi snežne dni za igro na snegu. Kako zabavno je bilo, pa si lahko ogledate v fotogaleriji.

 

(Visited 44 times, 1 visits today)