Teden otroka pri čebelicah in gosenicah

Tudi pri Čebelicah in Gosenicah se je v Tednu otroka pod geslom ˝Zakaj in zatoji radovednosti˝ veliko dogajalo. V ponedeljek smo poslušali pravljico ˝Bor in Bina v vetru˝ ter se naučili pesmico ˝Ježek teka, teka˝ in tako tudi mi stopili v jesen. Nato smo tudi sami poprijeli za grablje in grabili listje na naši travi pred vrtcem. V torek nas je obiskala Lina, ki nam je predstavila nekaj zanimivih eksperimentov. Z navdušenjem smo jo opazovali in se tudi kaj naučili, popoldne, pa smo se skupaj z našimi starši odpravili na jesenski pohod, kjer so nas poleg hoje čakale še naloge škratka Jesenka.  V sredo nas je v telovadnici čakal gibalni dan, kjer smo se dobro razgibali. S pomočjo povečevalnih lup smo v četrtek raziskovali naravo in si pobližje ogledali kako izgleda drevesni list, palčke, kamni, trava in nekaj žuželk, ki smo jih našli med raziskovanjem. Petek pa smo si popestrili z glasbeno zabavo in plesom.

(Visited 15 times, 1 visits today)