Projekt MRAVLJINČEK TELOVADKO pri mravljicah

Potreba po gibanju je otroka primarna potreba. Prav zato smo se pri Mravljicah odločili, da bomo to potrebo izkoristili nam v prid in poskušali spodbujati naš gibalni razvoj. In kako smo to storili? Tako, da smo si skozi celo šolsko leto zastavljali gibalne izzive, s katerimi smo usvajali nove gibalne vzorce oziroma utrjevali že usvojene. Vedeti pa morate, da so za vas čisto običajne naloge za naše male nogice velik izziv. Od septembra pa vse do konca šolskega leta smo izpeljali različne dejavnosti: dopoldneve na skirojih, pohod v neznano, pohod do Gornje Košane, škratov jesenski pohod, zimski pohod,  zimske gibalne urice, pohod v dežju,  gibalne urice v telovadnici, pohod okoli Košane.

Nekaj fotoutrinkov si lahko ogledate v fotogaleriji. Nas Mravljice pa čaka še zaključek projekta, ko si bomo čestitali za vse opravljene naloge in prejeli prav posebno nagrado  vrečko z didaktičnimi igračami, ki nam bo popestrila gibalne igre na prostem med poletjem.

(Visited 30 times, 1 visits today)