Zaključek leta pri Cofkih

Cofki smo si privoščili prav moker zaključek šolskega leta. Na igrišču nas je čakal velik čoln z vodo, baloni, lončki in igrače. Otroci so imeli na voljo veliko aktivnosti, ki si so jih sami izbrali. Igra z vodo se jim je zdela najbolj atraktivna in bi se tako igrali še in še. V igri so zelo uživali, preizkušali so tudi, kaj se zgodi z igračami, če padejo v vodo. Večine ni motilo, da so bili mokri in nekateri so si tudi privoščili sedenje v čolnu. Na koncu smo se dobro osušili in preoblekli. Ob predvajanju otroških pesmic so nekateri tudi plesali, drugi raziskovali travnik igrišča in igrala. Otroci so bili zelo sodelovalni, motivirani in veseli, da je rutinska igra postala malce drugačna. Na koncu smo si privoščili sladkanje s sladoledom.

 

(Visited 11 times, 1 visits today)