Jesen pri čebelicah

Sončen in topel oktober smo Čebelice izkoristile za sprehode v naravi, kjer smo opazovali listke dreves, ki so se barvali v tople jesenske barve. Nabirali smo divji kostanj, orehe in listke, ki smo jih nato v igralnici razvrščali, se z njimi igrali in okrasili igralnico. Uživali smo v tekanju in lovljenju po suhem listju. Nikov ata nam je prinesel buče s katerimi smo se igrali, jih kotalili in razvrščali po velikosti. Prebrali smo pravljico ˝Razbita buča˝ in tudi mi smo miški iz buče izrezali hiško. Poimenovali in razvrščali smo tudi jesensko sadje, še rajši, pa smo se z njimi posladkali. Nismo pozabili pa niti na ustvarjanje. Pobarvali smo drevesa, jesensko listje in buče. Zelo radi, pa tudi prepevamo jesenske pesmice ˝Kostanjček Zaspanček˝ in ˝Ježek teka teka˝. Jeseni, pa še ni konec zato se že veselimo novih dogodivščin.

Vaše Čebelice

(Visited 2 times, 1 visits today)