Žirafice in Žabice na prisilnem dopustu

Uf, ja ta Korona virus nam jo fajn zagodel, a mi smo se odločili, da bomo poiskali tudi svetlo plat tega. Žirafice in Žabice smo združile moči in poiskale način, da med tem časom vsaj malo odmislimo skrbi in se prepustimo zabavi. Ker se skupaj ne moremo igrati, smo se odločili, da se igramo vsak pri sebi doma. Skupaj iščemo zabavne igre, opravljamo naloge v naravi, se razgibamo in še tisoč in eno zanimivo stvar.

Obljubimo vam, da se kmalu spet oglasimo in vam pokažemo, nekaj utrinkom, kaj vse počnemo. Do takrat pa si lahko ogledate, kako so koronavirus narisali prvo in tretješolci…. ;).

Ne smemo pozabiti pohvaliti vse pridne mamice in očke, ki odlično sodelujejo z vzgojiteljicami. Tale E-asistent je super stvar, saj nam lahko vzgojiteljice pošiljajo super ideje, mamice in očki pa čudovite fotografije malih junakinj in junakov na domačem terenu.

Zdrav in razigran pozdrav od vseh nas.

(Visited 19 times, 1 visits today)