Jedilnik

ALERGENI – POVEZAVA DO RAZPREDELNICE

Odjava prehrane – elektronski naslov: prehrana@os-kosana.si

27.9.2021

28.9.2021

29.9.2021

30. 9. 2021

01.10. 2021

ZAJTRK Mlečni zdrob s čokoladnim posipom, suho sadje Beli kruh, sirček, čaj Rženi kruh, maslo, med, čaj Ovseni kruh, kuhan pršut, paradižnik, čaj Črni kruh, ribji namaz, čaj
DOP. MALICA Sadje Sadje Sadje Sadje Korenček
KOSILO Zelenjavna enolončnica, hrenovka, domači kompot piščančja juha, svinjski zrezek v naravni omaki, pražen krompir, motovilec s fižolom Bučna kremna juha (hokaido), pizza Ješprenj, pecivo iz domače kuhinje, domači kompot Testenine z bolonez omako, zelena solata
POP. MALICA Sadje Sadje Navadni jogurt Keksi, sok sadje

20.9.2021

21.9.2021

22.9.2021

23. 9. 2021

24.9. 2021

ZAJTRK Beli kruh, evrokrem, čaj Polbeli kruh, ocvrta jajca, čaj

Pisani kruh, BIO domači sadni kefir

Črni kruh,  mortadela, čaj Sirova žemlja, karamelno domače mleko, sveže slive
KOSILO

Piščančja juha, piščančja nabodala, pečen domači krompir, zelena solata

Kolerabna enolončnica, domače pecivo Goveja juha, BIO goveji zrezki v naravni omaki, domači pire krompir, dušen grah v omaki Jota iz BIO domačega zelja, njoki, kompot Korenčkova juha, goveji golaž iz BIO govejega mesa, rumena polenta, mlado zelje s koruzo
POP. MALICA Sadje Grisini, čaj Sadje Oki doki Keksi
Dop. malico dobi prva starostna skupina. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik.* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014. Seznam alergenov v posameznih jedeh je objavljen na oglasnih deskah vrtca.

13.9.2021

14.9.2021

15.9.2021

16. 9. 2021