Jedilnik

ALERGENI – POVEZAVA DO RAZPREDELNICE

Odjava prehrane – elektronski naslov: prehrana@os-kosana.si

31.1.2022

1.2.2022

2.2.2022

3.2.2022

4.2.2022

ZAJTRK Koruzni kruh, kuhan pršut, kisle kumarice, čaj Polnozrnati kruh, sirček, čaj Črni kruh ocvrta jajca, čaj Krof, kakav Črni kruh, pašteta, čaj
DOP. MALICA Sadje Jogurt Kruh, sok Sadje Korenček
KOSILO Zelenjavna enolončnica, pecivo, kompot Kostna juha, čufti v paradižnikovi omaki, pire krompir, radič s čičeriko v solati Krompirjeva enolončnica s hrenovko, sadje Goveja juha, govedina v omaki, kuhani štruklji, motovilec s fižolom v solati Porova juha, njoki v smetanovi omaki, zelena solata s koruzo
POP. MALICA Sadje Kruh, sok Sadje Keksi, čaj Sadje
Dop. malico dobi prva starostna skupina. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik.* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014. Seznam alergenov v posameznih jedeh je objavljen na oglasnih deskah vrtca.

24.1.2022

25.1.2022

26.1.2022

27.1.2022