Jedilnik

30.11.2022

1.12..2022

2.12.2022

ZAJTRK Polbeli kruh, hrenovka, čaj Črni kruh pašteta, čaj Mlečni riž, suho sadje Polbeli kruh, suha salama, kisle kumarice, čaj Polnozrnati rogljiček, karamelno mleko
DOP. MALICA Sadje Sadno zelenjavni krožnik Sadje Sadje Zelenjavni krožnik
KOSILO Testenine s paradižnikovo omako, motovilec s fižolom v solati, sadje Goveja juha, kuhana govedina, pražen krompir, cvetača in brokoli v solati Piščančja juha, dušeno kislo zelje, pečenica, slan krompir, Zelenjavna enolončnica, pizza Prežganka, pohan ribji file, pečen krompir, zelena solata s koruzo
POP. MALICA Sadje Skuta s podloženim sadjem Sadje Sadje Keksi, sok
Dop. malico dobi prva starostna skupina. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik.* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014. Seznam alergenov v posameznih jedeh je objavljen na oglasnih deskah vrtca.

21.11.2022

22.11.2022

23.11.2022

24.11.2022