Žogice se poslavljamo od letošnjega vrtčevskega leta

Danes je zelo lep in poseben dan, saj  Žogice proslavljamo zaključek zanimivega, razburkanega a vendar uspešnega vrtčevskega leta. Z nekaterimi starši smo se že zjutraj pohecali, da imamo pravi žur. Pred zajtrkom smo si privoščili kino, preko projektorja smo si predvajali pesmi in v napol zatemnjeni igralnici plesali in se smejali. Peli in ploskali smo tudi ob otroških pesmicah, ki nam jih je Tina zapela in zaigrala na kitaro.

Sledilo je najpomembnejše in to s ponosom in veseljem sedaj delimo z vami. Preko projektorja smo si na veliki steni ogledali naše utrinke in zabavo, ki je vsakodnevno potekala pri nas, Žogicah.

Vabimo vas, da si VIDEO OGLEDATE TUDI VI! To naredite tako, da kliknete na SLIKO spodaj.

Z otroki smo si po ogledu naših skupnih dogodivščin privoščili sprehod, ki se je pri trgovini sladko zavlekel. Vzgojiteljici sva iz trgovine prinesli sladoled v obliki žogic, ki smo ga bili vsi zelo veseli. Zelo nas je osvežil.

Vzgojiteljici se zahvaljujeva staršem za zaupanje, otrokom pa za njihove iskrene in edinstvene trenutke, ki nas držijo pokonci tudi skozi težke dni.

Sedaj pa zakorakajmo veselo v poletje in uživajmo vsi skupaj!

Žogice

(Visited 53 times, 1 visits today)