Obiskal nas je Dedek Mraz

Kakšen dan je za nami! Otroci iz košanskega vrtca smo bili zjutraj še posebno dobre volje. Vladalo je čarobno vzdušje, v veselem pričakovanju. Vzgojiteljice so namreč naznanile, da nas obišče mož, ki vsako leto razveseljuje otroke in nam prinaša čudovite darove. Takoj po zajtrku smo pohiteli v garderobe, si nase en, dva, tri navlekli kape in tople bunde, ter skoraj oddirjali pred vhod v šolo, kjer smo s petjem in glasnim klicanjem privabili Dedka Mraza. Prišel je vzravnano, dobrovoljno in ni nas zapustil, dokler mu nismo odgovorili na vsa njegova “matematična” vprašanja. Želel je vedeti, na primer, koliko nog ima mačka in kako se sliši, ko laja pes. Za konec smo mu zapeli še eno zimsko in končno prišli do tistega, česar smo se vsi otroci danes najbolj veselili. Daril, namreč! Prinesel nam je veliko zanimivih in lepih igrač ter pripomočkov za razvoj in učenje. Skiroje, knjige, žoge, peresnice, svinčnike, radirke, tovornjake, sestavljanke, avtke in še kaj. Današnji dan je s tem pomembnim obiskom podpisan s srečo in v pričakovanju čarobnih dni želimo tudi vam ljubezni polne in mirne praznike!

Vaši otroci in vzgojiteljice

 

(Visited 79 times, 1 visits today)