Teden hoje pri kamenčkih

Ne ustavim se, ko sem utrujen.

Ko končam, se ustavim.

(D. Goggins)

Kamenčki smo v tem tednu nabirali prehojene ure in minute. Za vsako prehojeno urico doma in v vrtcu smo pobarvali en jesenski listek. Zbirali smo jih na našemu jesenskemu drevesu, ki krasi našo garderobo.

Danes, 15. 10. 2021, zaključujemo teden hoje z mednarodnim dnevom hoje. Če se zaslišali en glasen hura, je to bil gotovo naš hura za dosežen cilj 50 prehojenih ur v tem tednu. Še več, prehodili smo toliko ur, da vseh listkov ne uspemo niti prešteti. Ev velik hvala gre vsem mamicam in očkom, ki so nam pomagali, da smo cilj dosegli in presegli.

Ker se v naši igralnici vedno znova snujejo super ideje, so naši Kamenčki že našli novo akcijo za pomladne dni. Odločili so se, da bomo v pomladnih mesecih zbirali prekolesarjene kilometre. Jim ne verjamete? O ja, z našimi Kamenčki ni heca J. Pomladno drevo s cvetovi že čaka na tople pomladne dni.

(Visited 28 times, 1 visits today)