Dan športa

Ste mislili, da je september malce dolgočasen, ker ga posvetimo predvsem uvajanju? Ah, kje pa. Mi se imamo super fino. Kamenčki in Gumbki smo pretekli teden, TEDEN MOBILNOSTI, odlično izkoristili. Za dan športa smo sodelovali v množičnemu teku otrok. Najprej smo se ogreli z zabavno igrico, malce potelovadili in že je bil čas za tek. Gumbki so pretekli krajšo razdaljo, starejši Kamenčki pa malce daljšo. Kot se za prave športnike spodobi, smo navijali drug za drugega in se na koncu vsi veselili kolajn. V sklopu tedna mobilnosti smo se preizkusili tudi v vožnji s skiroji. Dopoldan na skirojih je bil poln vragolij. Z zabavnimi poligoni in nalogami smo se naučili novih veščin. Nismo pa pozabili na varnost; saj veste: “Bistro glavo varuje čelada.”

 

(Visited 1 times, 1 visits today)