Prvošolci na obisku

Zvezde, še posebej bodoče prvošolce, je v mesecu maju razveselila učiteljica Marija. Za nas je pripravila kratek video, v katerem je predstavila, kako se imajo šolarji v prvem razredu. Dodelila nam je tudi domačo nalogo. Naučiti smo se morali ljudsko pesem Pleši, pleši črni kos. Da bi preverili, kako smo opravili domačo nalogo, smo se dobili na našem igrišču. Skupaj smo zapeli pesem in si marsikaj lepega povedali. Prvošolci so Zvezde razveselili s krasnimi ptički. Zvezde pa so za učiteljici in vse prvošolce pripravili čajanko. Skuhali smo čaje iz zelišč, ki smo jih nabirali celo šolsko leto. Marsikdo je prvič preizkusil katerega od čajev, a vsi smo se strinjali, da se v naravi najde marsikaj zdravega in okusnega.
Učiteljici Marija in Mojca sta nam s prvošolci pomahali v slovo in nam zaželeli dolge počitnice polne zanimivih dogodivščin.

(Visited 30 times, 1 visits today)