VPIS V VRTEC 2021/2022

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo vpis v vrtec potekal v prvem tednu marca v skladu s priloženim razpisom za vpis (spodaj). Zaželeno je, da otroka vpišete na daljavo in sicer tako, da izpolnite spodnji vpisni list in ga pošljete na naslov: OŠ Košana, Dolnja Košana 61, 6256 Košana ali preko elektronske pošte na naslov lina.faletic@guest.arnes.si.

Če bi kljub temu želeli priti otroka vpisati v živo, se pred tem najavite ali preko telefona 05 7218 398 ali preko elektronskega naslova, da se dogovorimo za termin, ki bo omogočal zagotavljanje vseh higienskih pogojev za varni vpis. Ob vstopu v zgradbo je obvezna uporaba maske in razkuževanje rok, med posameznimi starši pa more biti dovolj časa, da lahko prostor prezračimo.

Veselimo se vas 😉

vpisni list

razpis za vpis

vir slike

(Visited 13 times, 1 visits today)