Vrtec nadaljuje z delom v skrčeni obliki….

Spoštovani starši,

kot smo vas že seznanili tudi v naslednjem tednu v vrtcu nadaljujemo z zagotavljanjem zgolj nujnega varstva in delamo v okrnjeni obliki. Vrtec bo za otroke, ki ste jih do danes do 8:00 prijavili na nujno varstvo, odprt po ustaljenem urniku od 5:45 do 16:00. Nujno varstvo je zagotovljeno le staršem, ki dostavijo potrdilo delodajalca, zato vas prosimo, da tisti, ki tega še niste storili, to naredite v ponedeljek zjutraj.

V upanju, da se situacija v državi čim hitreje umiri vas lepo pozdravljamo in vam želimo obilo zdravja, potrpljenja in fleksibilnosti, predvsem pa, da bi se čim prej ponovno srečali v vrtcu v polnih skupinah.

Zaposleni in vodstvo OŠ Košana

V spomin na lepše čase, ko smo si bili blizu in smo skupaj delili dobro voljo, pa še slikica, prepričani smo, da bo s skupnimi močmi kmalu spet tako….

(Visited 14 times, 1 visits today)