Poznate tisto pravljico o Zvezdi Zaspanki?

Poznate tisto pravljico o Zvezdi Zaspanki? Mi smo se odločili, da ji bomo kar podobni. Ponoči raje spimo in smo čez dan v veseli akciji.

Od kar smo v vrtcu smo si izžrebali znake in se med seboj spoznali. Zdaj že dobro poznamo znake vseh nas. Še največ težav imata Lara in Vanja, ki tu pa tam še kaj zamešata, a tudi to jim hitro oprostimo.  Kot pravi umetniki smo si malce okrasili igralnico in našo garderobo. Praznovali smo rojstne dni naših dveh slavljencev in se nadvse zabavali.

Lepe sončne dni smo izkoristili za različne gibalne igre na prostem. Preizkusili smo se v vožnji z našimi novimi skiroji. Kot pravi raziskovalci, smo jo mahnili proti Gradišču. Obiskali smo tudi sadovnjak, kjer nam je prijazni sadjar povedal veliko zanimivih stvari. Vsak izmed nas si je lahko sam utrgal jabolko in ga odnesel domov. V preteklem tednu smo se lotili tudi raziskovanja gozda. Ker nam je bilo res všeč, tako da smo se odločili, da jo kmalu mahnemo nazaj.

Zdaj pa hitro pokukajte še med fotografije, da vidite, kako lušno se mi imamo.

(Visited 51 times, 1 visits today)