Spet gremo vsi v vrtec

Spet se vračamo vsi v vrtec. Okoliščine so morda res nekoliko posebne, ampak vrtec ostaja tak kot vedno. To je prostor za igro, razvoj, smeh, zabavo in pridobivanje tiste ključne samozavesti in samostojnosti, ki jo potrebujemo, da iz leta v leto rastemo.

Tudi ključne stvari, ki jih otroci potrebujejo, ostajajo enake: naš čas, našo pozornost, ogromno igre, jasne meje in spodbude… Vse to in še veliko drugega jim bomo skupaj z vami nudili, pri čemer se pa moramo zavedati, da otroke učimo predvsem z zgledom. Otroci so tako naše najboljše ogledalo in nam omogočajo da tudi sami z njimi rastemo in se razvijamo.

Zakorakajmo torej v novo šolsko leto neobremenjeni, sproščeni in zadovoljni, zaupajmo si in skrbimo eden za drugega, saj bomo s tem temeljnim izrazom spoštovanja čudovit zgled za naše otroke.

Lepo leto vam želim in vas lepo prosim, da si preberete spodnje obvestilo.

Lina Faletič

Obvestilo staršem pred pričetkom šolskega leta

vir slike

(Visited 41 times, 1 visits today)