Teden otroka pri nas

Geslo letošnjega tedna otroke je bilo »naše pravice«, zato smo se v vrtcu Košana odločili, da bomo teden posvetili otrokovi pravici do igre.

Žirafice in Žabice so si dneve popestrili z gibalno-rajalnimi igrami v telovadnici in igralnici. Igro smo si obogatili s svojimi najljubšimi igračami, ki smo jih prinesli od doma. Teden smo zaključili z med vrstniškim druženjem po različnih igralnih kotičkih.

Slončki smo spoznavali, kako so se nekoč igrale naše babice in dedki. Ugotovili smo, da so stare, skoraj že pozabljene igre, še vedno zelo zanimive. Uživali smo ob igranju iger »GNILO JAJCE«, »SLEPE MIŠI«, »JE TRDEN KAJ VAŠ MOST?«…

Vsi skupaj pa smo del dopoldneva posvetili tudi igri na prostem. Ustvarjalnost pri igri smo razvijali z naravnimi materiali, ki nas obdajajo.

Nismo pa pozabili tudi na druge otroke, katerih vsakdan ni tako brezskrben kot naš. Zanje smo pridno zbirali zamaške. V fotogaleriji si oglejte, koliko smo jih zbrali.

(Visited 53 times, 1 visits today)