Dobrodelna prireditev Hvaležni smo …

Izraziti hvaležnost in jo izpovedati! Tako preprosto, povsem iz srca. Izpovedati jo takrat, ko jo iskreno začutimo, brez leporečja in narejenosti. Res zmoremo? Prav zaradi tega smo naši prireditvi dali ta naslov Hvaležni smo …, s katerim smo želeli povedati, da je hvaležnost še kako pomembna za naše življenje in za naše medsebojne odnose.

Že sama scena je prikazala hvaležnost za starše, družine, naše domove, šolo, naravo … Na prireditvi, v telovadnici šole, ki je bila v soboto, 2. 2. 2019, so se predstavili vrtčevski otroci in vsi učenci šole. Svoje izdelke, izdelane na naravoslovnem dnevu, so prodajali učenci predmetne stopnje, vsem obiskovalcem pa so bile podarjene vrečke s semeni, saj je naša šola vključena v projekt Semena sprememb.

Vsem obiskovalcem prireditve se zahvaljujemo za obisk in prostovoljne prispevke za šolski sklad.

(Visited 18 times, 1 visits today)