Slončki se poslavljajo

Prišel je čas, ki se ga vsi veselimo in ga nestrpno pričakujemo – počitnice. Za nekatere otroke iz skupine Slončki so se letošnje počitnice začele že nekoliko prej. Ker smo svoje prijatelje močno pogrešali, smo se odločili, da jih povabimo v vrtec in skupaj zaključimo šolsko leto.

Pripravili smo športno dopoldne na nogometnem igrišču. Preizkusili smo se v premagovanju ovir na poligonu, hoji s hoduljami in urili svoje spretnosti v prenašanju žogic.

Ob zaključku našega druženja smo razdelili pohvale in medalje, si zaželeli lepe počitnice, našim bodočim prvošolčkom pa tudi veliko uspehov v šoli.

Čisto na koncu pa smo se še posladkali s slastnimi palačinkami ki so nam jih pripravile naše kuharice. Hvala.