Roditeljski sestanek za bodoče prvošolce v torek, 23.6. ob 17:00

Dragi starši!

Vaš otrok bo jeseni postal prvošolec.

Prav gotovo se že veliko pogovarjate o tako pomembnem dogodku, kot je vstop v šolo: o šoli, o knjigah, o učenju in o vsemu, kar bo otroku novo.

Prav je, da se na ta dogodek pripravimo in otroku prikažemo šolo kot nekaj lepega, koristnega in zanimivega, polno lepih pričakovanj.

Otroka vabimo na palčkovo travo ali v svojo igralnico vrtca – skupina Slončki (v primeru dežja), kjer jih bo prevzela učiteljica Mojca.

Z Vami, dragi starši, pa bi se želeli srečati na »informativnem sestanku« zunaj za šolo ali v jedilnici (v primeru grdega vremena), kjer bo šolska psihologinja predstavila razvojne značilnosti otroka pred vstopom v šolo, potek dela v prvem razredu pa vam bom, kot učiteljica razrednega pouka, predstavila kar sama.

Vaš otrok pa se bo v tem času družil z bodočimi sošolci in učiteljico Mojco.

Veselim se skupnega srečanja in Vas prisrčno pozdravljamo!

Dolnja Košana, 16.6. 2020            Neva Brce, ravnateljica

vir slike